info@sezonas.com
Paskambinkite mums: +37064886201
Sanus 1
Sanus 2Sanus 3Sanus 4Sanus 5Sanus 6

Stiklinis šiltnamis SANUS GLASS XL-12 (2,90m x 4,30m x 2,25m; plotas-12,47m2)

NEMOKAMAS PREKĖS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE !

Pagaminta Lietuvoje.

Išskirtinis šiltnamis-su grūdinto stiklo danga.

Juodos spalvos šiltnamis SANUS GLASS su 2 automatiniais stoglangiais.

Produkto aprašymas

Mūsų partneris skyrė daug dėmesio ir laiko, kad sukurtu geriausią šiltnamį ir viską pradėjo nuo pagrindinio profilio. Kiekvienas gamintojas pamatinio profilio svarbą mato kitaip. Mūsų partnerio nuomone pamatinis profilis yra labai svarbus, nes jis palengvina klientų gyvenimą, o tai yra pagrindinis mūsų tikslas. Mes įtraukiame pamatinį profilį į visų mūsų šiltnamių komplektaciją. Pats profilis yra  D formos, kad jis taptų stabilesnis ir atlaikytų net ir sudėtingiausias oro sąlygas. Jį lengva sujungti ir paprasta pritvirtinti prie žemės.

Kiekvienam statiniui vienas svarbiausių dalykų yra kampai, šiltnamis ne išimtis. Šiltnamio kampai laiko sniego apkrovas ir užtikrina, kad šiltnamis būtų stabilus stiprių vėjų ar audrų metu. Taip pat ir stogo kampai. Sukūrė profilius, nepamiršdamas atšiaurių pavasario ir rudens audrų Lietuvoje. Šiltnamiai sugeba atlaikyti audras, vėjus, sniegą, stiprų lietų.

Šiomis dienomis, kai visi visada skuba, laikas yra labai brangus. Taupydami klientų laiką visus stoglangius komplektuojame su automatiniais atidarytuvais. Ši technologija užtikrina, kad šiltnamis visada tinkamai vėdinamas. Automatiniai atidarytuvai pagaminti Danijoje, gamintojas stūmokliams naudoja tik natūralų aliejų.
Visiems „Sanus“ šiltnamiams su stiklo danga naudojame 4mm grūdintą (saugų) stiklą. Visi stiklai yra reikiamų matmenų ir paruošti montavimui. Stiklai į profilius yra įmaunami, nuo kontakto su konstrukcija stiklas apsaugomas guminėmis tarpinėmis.
Kad šiltnamio montavimas būtų paprastesnis mes pridedame Pasidaryk Pats instrukciją, detaliais piešinukais, žingsnis po žingsnio parodyta visa eiga.

Kad šiltnamis jūsų kieme atrodytų dar solidžiau, konstrukciją galima dažyti ilgaamžiu milteliniu būdu RAL7016 antracito pilka arba RAL9005 juoda spalvomis.
ALIUMINIS PAMATINIS PROFILIS yra įtrauktas į komplektaciją visiems SANUS šiltnamių modeliams. Pamatinio profilio aukštis tik 6cm, kad būtų lengva peržengti net ir vyresnio amžiaus sodininkams.

Visi SANUS XL modeliai galinėje sienoje turi atveriamą langą. Tai suteikia papildomą ventiliaciją

SUSTIPRINTI aliuminio profiliai. Visi profiliai specialiai suprojektuoti šiltnamiui ,pagaminti pagal mūsų brėžinius Europos Sąjungoje.

Šiltnamio durys surinktos fabrike. Jos yra tvirtos ir estetiškos, komplektuojamos su aliuminėmis rankenomis.

Naudojami nerūdijančio plieno varžtai

Šiltnamį nesunku sumontuoti. Pridedame Pasidaryk Pats, žingsnis po žingsnio instrukciją su piešinukais.

Taupydami klientų laiką visus stoglangius komplektuojame su automatiniais atidarytuvais (stoglangių skaičius priklauso nuo šiltnamio ilgio). Šių dienų klientui, kurio gyvenimo ritmas kas diena vis greitėja automatinė ventiliacija yra būtinybė.