info@sezonas.com
Paskambinkite mums: +37064886201
Nano_Prof
NANO_1NANO_SILTNAMIS_1NANO_SILTNAMIS_2NANO

ŠILTNAMIS, „NANO PROF“, 3X10 (30M2), SU 4MM NANO POLIKARBONATO DANGA

NANO PROF – KARKASAS IŠ KVADRATINIO VAMZDŽIO!

NEMOKAMAS PREKĖS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE !

NANO POLIKARBONATAS:

Skatina 3-4 savaitėmis greitesnį derliaus subrendimą!

Didina dirvos efektyvumą iki 35%!

Vienmečių kultūrų derlingumas didėja 48 %!

ŠILTNAMIO KARKASAS:

Pagamintas iš KVADRATINIO VAMZDŽIO, kurio arkos kas 1 metrą.

Sienelės storis 1 mm. Kvadratinio vamzdžio matmenys 25×25 mm.

Šiltnamis komplekte turi dvejas duris su orlaidėmis, sandarinimo gumas.

Komplekte yra kojos šiltnamio tvirtinimui į žemę, todėl betoninis pamatas nebūtinas.

Plotis 3 m, aukštis 2,10 m, o ilgis gali būti ilginamas kas 2 metrus.

Papildomai galite įsigyti:

Stoglangius, lentynas, lysves,  laistymo sistemą.

Kategorija:

Produkto aprašymas

NANO POLIKARBONATO „GREENHOUSE-NANO“ APRAŠYMAS

Šiltnamių uždengimui skirta rusiška naujoviška medžiaga, uždarame grunte iki 48% padidinanti daržovinių kultūrų derlingumą. Dėl specialių nanostruktūrinių priedų šiltnamių polikarbonatas GREENHOUSE-nano sukuria naudingo augalams 660 nm šviesos spinduliavimo, atitinkančio fotosintezės piką, efektą, dėl ko 3-4 savaitėm pagreitėja vaisių sunokimas. Šis produktas sukurtas specialiai  žemės ūkio daržovinių kultūrų auginimui apsaugotame grunte ir pasižymi teigiamu poveikiu augalų augimui ir vystymuisi. Nanostruktūrinės medžiagos, esančios korinių lakštų sudėtyje,  šiltnamio viduje sukuria ypatingą palankų mikroklimatą, panašų į šiltnamio efektą, kuris skatina ženklų daržovių derlingumo padidėjimą įvairiuose kultivaciniuose statinuose.

Šiltnamiams skirtą polikarbonatą GREENHOUSE-nano 2012 metais sukūrė „PLASTILIUKS-GRUPP“ mokslinis-gamybinis skyrius,  padedant mokslininkams iš V.J. Jurjevo vardo Augalininkystės instituto  ir  Belgorodo valstybinės žemės ūkio akademijos. Metodo pagrindu yra specialių agrokomponentų, skatinančių augalų fotoreguliacijos ir fotomorfogenezės procesus nuosavais fotoreceptoriais-fitochromais, naudojimas. Fitochromas – tai raudonos spalvos receptorius, atsakingas už floros atstovų augimą ir derlingumą ir yra energijos tiekėjas fotosintezei. Agrokultūras veikiant raudona šviesa su bangos ilgiu λ = 660 nm, paleidžiamas neaktyviosios formos fitochromo transformacijos į aktyviąją procesas ir prasideda sustiprinta chlorofilo ir karotinoidų sintezė.  Dėl aktyvaus chromoproteidų fotovirsmo pasiekiamas intensyviausias augimas ir geras žemės ūkio daržovinių kultūrų derlingumas. Šis fotovirsmo principas yra tėvyninės gamybos polikarbonato GREENHOUSE-nano naudojimo efektyvumo pagrindas.

Naujas Belgorodo gamintojo PLASTILIUKS-GRUPP polikarbonatas šiltnamiams GREENHOUSE-nano – tai patobulintas ankstesnių GREENHOUSE lakštų modelis, su pridėtomis šviesos transformavimo savybėmis ir pailginta 10 metų garantija. Pagerinta medžiaga su priešdėliu „nano“ turi tokią pat nerasojančią dangą „antifog“, pasižyminčią hidrofiliškumo savybėmis ir trukdančią stambių kondensato lašų susidarymui vidinėje polikarbonato lakštų pusėje. Naujas rožinio atspalvio produktas ne tik išsaugo visus skaidrios medžiagos GREENHOUSE privalumus, bet ir užtikrina kenksmingų UV spindulių transformavimą į naudingą augalams šviesos spinduliavimo spektrą. „Protingas“ selektyvus priedas lakštų viduje transformuoja ultravioletą į raudoną spektrą, skatinantį augalų gyvybinių procesų aktyvumą. Dėl sinerginio dviejų nanokomponentų poveikio – „antifogo“ ir agro-priedo sukuriamos idealios sąlygos vaisius auginančių daržovinių kultūrų auginimui  šiltnamiuose iš GREENHOUSE-nano polikarbinato .

Šaltinis: https://polikarbonates.com/greenhouse-nano/

Šiltnamis NANO PROF yra vienas iš ekonomiškiausių vamzdinio profilių šiltnamių rinkoje. Tai patvirtina itin žema kaina. Šiltnamio karkasas pagamintas iš cinkuotų kvadratinių vamzdžių 20×20.Tvirtas, kokybiškas šiltnamio karkasas tarnaus daugelį sezonų ir atlaikys atšiauriausias žiemas. Gamintojas garantuoja, jog šiltnamis atlaikys net 60kg/m2 sniego apkrovas, o papildomai įsigijus sutvirtinimo strypą, šiltnamio apkrovos padidėja net iki 120kg/m2. Tarpai tarp lankų 1 m. Šiltnamis tvirtinamas tiesiai į žemę, T formos profilių pagalba. Pamatas nereikalingas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ŠILTNAMIS, „NANO PROF“, 3X10 (30M2), SU 4MM NANO POLIKARBONATO DANGA”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *